2013-07-25
14.00 val.
ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS VII ŠAUKIMO
32 POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ
1.
|
Dėl Savivaldybės tarybos
posėdžio darbotvarkės |
Pranešėja
Daiva Žebelienė, Savivaldybės merė |
|
2.
|
|
Pranešėjas
Arvydas Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Janina Valienė, Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja |
|
3.
|
Dėl pajamų ir išlaidų plano
patvirtinimo Saugų vaikų globos namams |
Pranešėjas
Arvydas Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Janina Valienė, Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja |
|
4.
|
|
Pranešėjas
Arvydas Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Janina Valienė, Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja |
|
5.
|
|
Pranešėjas
Arvydas Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėjas Dominykas
Bučinskas, Biudžeto ir finansų skyriaus vyriausiasis specialistas |
|
6.
|
|
Pranešėjas
Arvydas Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Reda Švelniūtė, Kultūros skyriaus vyriausioji
specialistė |
|
7.
|
Dėl
Šilutės r. Vainuto vidurinės mokyklos pavadinimo ir nuostatų pakeitimo |
Pranešėjas Algirdas Gečas, Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Rasa Žemailienė, Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja |
|
8.
|
Dėl ikimokyklinio ugdymo grupės steigimo Šilutės r. Vilkyčių
pagrindinėje mokykloje |
Pranešėjas Algirdas Gečas, Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Rasa Žemailienė, Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja |
|
9.
|
|
Pranešėjas Algirdas Gečas, Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Birutė Tekorienė, Švietimo skyriaus vedėja |
|
10. |
|
Pranešėjas Algirdas Gečas, Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Rasa Žemailienė, Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja |
|
11. |
|
Pranešėjas Algirdas Gečas, Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Birutė Tekorienė, Švietimo skyriaus vedėja |
|
12. |
|
Pranešėjas Algirdas Gečas, Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Birutė Tekorienė, Švietimo skyriaus vedėja |
|
13. |
|
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto
rengėjas Algirdas Gečas, Savivaldybės tarybos narys |
|
14. |
Dėl
viešosios įstaigos Šilutės turizmo, sporto ir pramogų centro steigimo
|
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto
rengėjas Arvydas Jakas, Savivaldybės tarybos narys |
|
15. |
Dėl
mokinių važiavimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo |
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėjas
Oskaras Agintas, Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas inžinierius |
|
16. |
|
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Zita Tautvydienė, Ūkio skyriaus Turto poskyrio vedėja |
|
17. |
|
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Zita Tautvydienė, Ūkio skyriaus Turto poskyrio vedėja |
|
18. |
|
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Daiva Thumat, Ūkio skyriaus Turto poskyrio vyriausioji specialistė |
|
19. |
|
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Zita Tautvydienė, Ūkio skyriaus Turto poskyrio vedėja |
|
20. |
Dėl nekilnojamojo turto perdavimo Juknaičių pagrindinei
mokyklai |
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Daiva Thumat, Ūkio skyriaus Turto poskyrio vyriausioji specialistė |
|
21. |
|
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Daiva Thumat, Ūkio skyriaus Turto poskyrio vyriausioji specialistė |
|
22. |
|
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto
rengėja Diana Benkunskienė, Planavimo ir plėtros skyriaus vyriausioji
specialistė |
|
23. |
Dėl
Šilutės rajono 2015-2024 metų strateginio plėtros plano metmenų patvirtinimo |
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Asta Jagelavičienė, Planavimo ir plėtros skyriaus vyriausioji specialistė |
|
24. |
Dėl
Šilutės rajono savivaldybės strateginio planavimo metodikos patvirtinimo |
Arvydas
Jakas, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Asta Jagelavičienė, Planavimo ir plėtros skyriaus vyriausioji specialistė |
|
25. |
|
Pranešėjas Algirdas Gečas, Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Dalia Bernotienė,
Personalo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė |
|
26. |
|
Pranešėjas Algirdas Balčytis, Teritorijų ir kaimo reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Raminta Girdžiūnaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė |
|
27. |
|
Pranešėjas
Algirdas Balčytis, Teritorijų ir
kaimo reikalų komiteto pirmininkas Projekto rengėja Raminta Girdžiūnaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė |
|
Papildomi klausimai: |
|
28. |
|
Pranešėja
Daiva Žebelienė, Savivaldybės merė Projekto
rengėja Živilė Targonskienė, Personalo ir teisės skyriaus vyriausioji
specialistė |
|
29. |
|
Pranešėja
Daiva Žebelienė, Savivaldybės merė Projekto rengėja Raminta Girdžiūnaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė |
|
30. |
|
Pranešėja
Daiva Žebelienė, Savivaldybės merė Projekto rengėja Raminta Girdžiūnaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė |
|
31. |
Kiti klausimai. |
Savivaldybės merė Daiva
Žebelienė